rreth
fytyrat

Zhejiang Rongfeng Electronic Technology Co., Ltd. u themelua në vitin 2007 dhe ndodhet në Yiwu, Kinë, kryeqyteti i vogël i mallrave në botë.Është një prodhues profesionist i produkteve të thonjve si xhel-llak, llamba thonjsh UV LED, stërvitje elektronike të thonjve, sterilizues me temperaturë të lartë dhe kabinete sterilizues UV, pajisje bukurie, mjete manikyr, etj..Tani kemi tre marka "Faceshowes dhe EG". Kanë kaluar CE, ROHS, BV, MSDS, SGS.

lajme dhe informacione

Më 26 shtator, udhëheqësi ynë mori pjesë në një simpozium mbi identitetin kulturor të brezit të ri të kinezëve

Mbrëmjen e 26 shtatorit, Grupi i Studimit të Teorisë Rinore të Degës së Partisë të Byrosë së Tetë mbajti një simpozium me temë “Identiteti kulturor i brezit të ri kinez” dhe pati një diskutim me katër përfaqësues të brezit të ri kinez të ardhur në Pekin. për të marrë pjesë...

Shiko detajet

Përfundimi i promocioneve të kompanisë në mes të vitit në qershor dhe korrik

Çdo vit, kompania u jep përsëri klientëve.Ne dhe klientët nuk jemi vetëm partnerë, por edhe miq.Si ndërmarrje e tregtisë së jashtme, ne duhet t'i kushtojmë gjithmonë vëmendje nevojave dhe opinioneve të miqve tanë dhe të përgjigjemi në kohë për të ecur gjithnjë e më tej në rrugën e zhvillimit....

Shiko detajet

Më 27 korrik, klientët vijnë në fabrikë për inspektim

Stafi i zyrës së klientëve gjermanë në Shangai të Kinës shkoi në fabrikë për të inspektuar produktet më 27 korrik. Produktet përfshijnë llamba thonjsh, lustrim thonjsh etj. Inspektimi nuk është vetëm një lloj kontrolli nga klientët, por edhe një pohim i madh të klientëve.Mes shumë furnizimeve...

Shiko detajet

Më 21 korrik, qeveria komunale Yiwu vizitoi ndërmarrjet

Më 21 korrik, qeveria komunale Yiwu vizitoi kompaninë për të dhënë udhëzime për zhvillimin e kompanisë.Drejtuesit e qeverisë komunale, kryetari i kompanisë dhe shefat e departamenteve diskutuan mbi trendin e zhvillimit të tregtisë elektronike ndërkufitare në mjedisin epidemik në 2...

Shiko detajet

Pasditen e së shtunës, 9 korrik, kompania organizoi një darkë dhe ndërtimin e ekipit për punonjësit

Më 9 korrik, kompania organizoi të gjithë punonjësit për të marrë pjesë në ndërtimin e ekipit, duke synuar të shkurtojë distancën midis kolegëve dhe të aktivizojë atmosferën e kompanisë.Së pari, shefi i udhëhoqi të gjithë për të marrë pjesë në lojën e vrasjes së skenarit.Gjatë lojës, të gjithë komunikojnë më shumë sesa puna e përditshme që promovon...

Shiko detajet